Božićni sajam

Autor: Vlatka Ignac, 12. 12. 2016.

U našoj  školi ove godine prvi put biti će organiziran Božićni sajam.Na satovima likovnog odgoja, kreativnih radionica, vjeronauka……jako se puno radi , posebno u ovo Božićno vrijeme. Zato  smo odlučili sve te vrijedne  ukrase nekome pokazati, poneke pokloniti, a nadamo se, neke i prodati. Božićni sajmovi su pravo mjesto za to. Ciljeva imamo jako puno. Na ovaj način potičemo kod učenika kreativnost, timski rad, razvijamo organizacijske vještine i ono što je ovdje najbitnije naglasiti, razvijamo svijest o humanitarnom radu. Naime sav novac prikupljen na sajmu biti  će darovan potrebitima.

Naši učenici jako vole ovakve oblike rada i tome se vesele.A nama učiteljima je jako važno sa se naši učenici u  školi osjećaju ugodno i da rado borave u njoj.

Sajam će biti organiziran dva dana jer zaista imamo dosta toga za ponuditi.

Ovim putem pozivamo  svih , a posebno naše učenike i roditelje da tih dana navrate do škole i pogledaju što smo pripremili.

Cijene će biti simbolične , jer želimo da djeca vide da se svaki rad isplati.

VESELIMO  SE  VAŠEM  DOLASKU !

« Kolovoz 2017 »