Autor: Vlatka Ignac, 20. 12. 2017.

Božićno vrijeme je baš pravo vrijeme koje nas povezuje i spaja.Naše likovne radionice sa roditeljima i učenicima prava su prilika za tako nešto.

To su trenutci kada učenici mogu biti zajedno sa svojim roditeljimai raditi božićne ukrase koje će prodavati na našem Božićnom sajmu.Učionica je postala prava radionica.Pravilo se sve i svašta,anđeli,snjegovići, borovi, cvjetovi…..

Djeca su bila zadovoljna svojim uradcima i ponosna na roditelje koji su dio svog vremena proveli s njima.Hvala svim roditeljima koji se rado odazivaju na ovakvu suradnju kojih bi trebalo biti što više.

Evo nas opet