Zaljubljena veljača!

Autor: Vlatka Ignac, 21. 2. 2014.

Svako malo u našem, 2.a je veselo i pomalo  svečano. Nakon božićnih i  novogodišnjih zabava već su krenule  pripreme  za Dan zaljubljenih, Valentinovo. Kako se ove godine pripremiti, što pjevati, kako se odjenuti? To  su  pitanja koja nas u početku uvijek jako muče.Ali onda krenu ideje, pa ih bude i viška. Odlučili smo! Pjevat ćemo pjesmu Novih fosila-Ljubav je za ljude sve, vesela ljubavna  pjesma. A osim toga ima i dobru ljubavnu poruku. Jer svatko može  biti  zaljubljen, bez  obzira  na  godine.Taj  osjećaj je nešto što ne prolazi  sa  godinama.

Pripreme  su  počele  vrlo ozbiljno. Odredili smo, glavni pjevač bit će Ante Nekić , a u pratnji će biti Lana Marušić i Ecija Tudorović. Plesačice su Anđela Nekić, Matija Miočić,Malini Leventić, Tia Medić, Maja Kolanović  i  Ema Meštrović.Jedna bolja od  druge. Već imaju plesnog  iskustva na našim  priredbama pa im to nije nikakav  problem. Plesni  koraci  dolaze sami , lako se i brzo uči. Ante pjeva kao slavuj, naučio je riječi, a ni  sa plesanjem nema problema.

Sve nam ide po  planu. Odlučili smo kako ćemo se odjenuti, crveno- crna kombinacija , a na glavi crvene naočale u obliku srca. Veselo, mladoliko, zaljubljeno. Baš kako i treba biti za taj dan. U  svemu  tome pomažu nam  i roditelji koji  nas  u tome podržavaju a i financiraju.Hvala roditeljima !

I evo, došao je  i dan nastupa. Uvijek je u našoj učionici veselo pred sam nastup, oblačenje, češljanje, sređivanje. Straha nema , jer smo odavno  naučili nastupati na pozornici.

Ovaj  put šesti smo na redu. Jedva čekamo početak. I  napokon evo, voditelji su nas najavili i pjesma počinje. Pjevamo i plešemo „kao navijeni“.

Svi smo bili zadovoljni, mi, roditelji, učiteljica a bome i publika. Dobili smo veliki pljesak. Bili smo sretni što nam je i ovaj nastup prošao baš“SUPER“.

Na samom kraju zabave još smo se jednom popeli  na pozornicu i svi  zajedno otpjevali pjesmu „Nek  živi ljubav“.

Sa tim  lijepim  stihovima završila je  naša Zaljubljena veljača.

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

Elza Nadarević-Baričić

Naše sličice: