Zapisnik o konačnim rezultatima

Poštovani, dana 31.ožujka 2021.godine objavljuje se Zapisnik o konačnim rezultatima.

Zapisnik o konacnim rezultatima.pdf

Zapisnik o prethodnim rezultatima
Poštovani, nakon provedenog tajnog glasovanja objavljujem Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školskom odboru.

LISTA KANDIDATA

Poštovani, objavljujem Listu kandidata za predstavnika radnika u Školski odbor:

Lista kandidata- izbori SO.pdf

ODLUKA O PROVOĐENJU IZBORA ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Poštovani,  dana 17.ožujka 2021.godine objavljujem Odluku provođenju izbora predstavnika radnika u Školski odbor i Popis birača.
Predsjednica Izbornog odbora

SKUP RADNIKA

Mali i veliki zajedno !

Autor: Milan Troskot, 23. 10. 2014.

Tako  je  bilo ove  godine kada smo zajedno obilježili   20.listopada, Dan  jabuka.

Zajedničkim  snagama, Eko grupa i učenici 3.a razreda – polaznici kreativnih  radionica ,sa svojim  voditeljicama, Dušankom Dujić i Elzom Nadarević Baričić  došli su na ideju kako osmisliti taj mini projekt na  zadanu temu. Cilj  je bio osvijestiti učenicima važnost  jabuke u svakodnevnoj  prehrani.Nakon  dugog  razmišljanja  što bi bilo zanimljivo, ubrzo smo odlučili.

Idemo  na Narodni trg ! Zašto  baš  na trg? Zato jer želimo to jutro provesti sa našim  građanima i sa njima razgovarati  što znaju o jabukama.

Za  tu  realizaciju trebalo je obaviti nekoliko predradnji. Dobiti dozvolu od Grada Zadra da možemo koristiti javni prostor 20. 10. 2014. od 10- 12 sati. Napisati molbu Tržnicama Zadar da nam „posude“ svoje stolove.  Sve naše molbe bez probleme su odobrene.

Trebalo nam je napraviti i edukativne materijale o jabukama. U tome nam je pomogla  Grafička firma Meta. Ovim putem im svima zahvaljujemo.

Veliku pomoć  imali smo od  vrijednih mama i baka koje su nam za taj dan pripremile razne slastice  od  jabuka. I njima  veliko  hvala.

A naši učenici imali su zadatak  pripremiti pitanja o jabuci jer smo odlučili da ćemo provesti anketu među građanima. Htjeli smo provjeriti njihova znanje o jabukama.Za svaki točan odgovor prolaznicima su poklanjali  kolač ili jabuke koje nam je kupila naša škola.

Bilo je jako zanimljivo, veselo i poučno. Mali „novinari“ rastrčali su se po cijelom trgu i molili ljude za par minuta pažnje. Većina ljudi rado je  saslušala naše novinare. U tome  su nam pomogli „pravi“ novinari sa Novog radija koji su snimali našu  anketu.

Zapravo je sve bilo SUPER. Od lijepog  vremena toga jutra, šarenog stola kojeg su učenici sami uredili i nasmijanih lica  naših učenika.

Kako se vrijeme primicalo kraju dobili smo još jednu ideju. Ostatak slastica i jabuka odnijeti ćemo u Dom za stare i nemoćne Sv. Frane. Našoj sreći nije bilo kraja.Došavši tamo dočekala su nas vesela lica naših „starčića“ koji su se razveselili našem dolasku.A  još više su se razveselili slatkim  plodovima.

I  na kraju, pomalo umorni ali  sa punim srcem krenuli smo prema školi.Bio je to jedan intergrirani dan, svega pomalo. Naučili smo nešto o zdravlju , naučili smo kako se provode ankete, kako se komunicira sa građanima, kako suosjećati sa starim i nemoćnim ljudima.

A htjeli smo pokazati da je u našoj  školi jako razvijena svijest o zdravoj prehrani.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali u realizaciji  našeg  mini projekta !

Vesele fotkice pogledajte OVDJE!                               Organizatorice

SKUP RADNIKA

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

Mali i veliki zajedno !

Autor: Milan Troskot, 23. 10. 2014.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali u realizaciji  našeg  mini projekta !

Vesele fotkice pogledajte OVDJE!                               Organizatorice