Zapisnik o konačnim rezultatima

Poštovani, dana 31.ožujka 2021.godine objavljuje se Zapisnik o konačnim rezultatima.

Zapisnik o konacnim rezultatima.pdf

Zapisnik o prethodnim rezultatima
Poštovani, nakon provedenog tajnog glasovanja objavljujem Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školskom odboru.

LISTA KANDIDATA

Poštovani, objavljujem Listu kandidata za predstavnika radnika u Školski odbor:

Lista kandidata- izbori SO.pdf

ODLUKA O PROVOĐENJU IZBORA ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Poštovani,  dana 17.ožujka 2021.godine objavljujem Odluku provođenju izbora predstavnika radnika u Školski odbor i Popis birača.
Predsjednica Izbornog odbora

SKUP RADNIKA

AJDE BACAJ KUGLU ZA ŠKOLU

Autor: Milan Troskot, 6. 5. 2015.

U sklopu obilježavanja trideset godina od osnutka škole, a u sklopu projekta I mi smo išli u Kašića, 27.  travnja 2015. u školi je organizirana tribina/predavanje pod nazivom Ajde bacaj kuglu za školu.

Gost tribine je bio bivši učenik OŠ Bartula Kašića, a danas vrhunski atletičar Stipe Žunić, koji trenutačno živi u Floridi (SAD). Druženje je organizirano putem skypa, a nazočili su učenici i djelatnici škole.  Na poseban način Stipu su pozdravili ravnateljica škole Katica Skukan, i učitelj TZK Zoran Veselinović, koji je evocirao uspomene na Stipine sportske uspjehe u osnovnoj školi. Tijekom tribine Stipe je upoznao sve nazočne sa svojim uspjesima ne samo u sportu već i u znanstvenoj karijeri. Naime Stipe je u SAD na University of Florida, završio studij pedagogije.

Tribini su prisustvovali i roditelji Stipe Žunića koji nisu krili sreću i zadovoljstvo što su pozvani na tribinu. Na kraju tribine ravnateljica škole Katica Skukan roditeljima Stipe Žunića uručila je prigodnu zahvalnicu i knjigu.  Kao Školu i organizatora posebno nas je obradovalo da je Stipe na svojim društvenim mrežama objavio slike razgovora sa Školom. Spomenutu tribinu je vodio i organizirao nositelj projekta I mi smo išli u Kašića učitelj Dinko Marin.

Biografija Stipe Žunića

Stipe Žunić rođen je 13. 12. 1990. godine u Zadru. Osnovnu školu Bartula Kašića upisuje 1997. godine. Učiteljica (razrednica) u prva četiri razreda osnovne škole mu je bila Anka Dražić, a razrednica od 5. do 8. razreda pok. Vjekoslava Kolega.  Za njegovo bavljenje atletikom ,kako i sam navodi, zaslužan je Šime Pilipović koji je otkrio njegov talent.  Nakon završetka osnovne škole 2005. upisuje srednju medicinski školu Ante Kuzmanića u Zadru.  Po završetku srednje škole 2009. godine intenzivno se bavi sportom, no ne zaboravlja ni obrazovanje te upisuje studij sociologije na Sveučilištu u Floridi , Gainesville. Godine 2015. uspješno je završio spomenuti studij. Vrhunske rezultate je postigao u sportu, ovdje navodimo neke: četvrto mjesto na u bacanju kugle na europskom prvenstvu 2014. i sedmo mjesto na dvoranskom europskom prvenstvu 2015. (oborio hrvatski rekord). Stipe Žunić izvrstan je primjer mladoga čovjeka koji se uspješno spojio sportsku i obrazovnu karijeru.

SKUP RADNIKA

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

AJDE BACAJ KUGLU ZA ŠKOLU

Autor: Milan Troskot, 6. 5. 2015.

Biografija Stipe Žunića