JEDNOSTAVNA NABAVA

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Sanacija ravnog krova, Ev.br.nabave JN 4/20 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 27. 7. 2020. 13:14

Poštovani, u privitku možete preuzeti dokumentaciju za navedeni predmet nabave.

IZMJENE BR. 1 - POZIV NA DOSTAVU PONUDA

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Nabava prijenosnih računala za područne škole, evid.broj nabave: JN 15/20- PONOVLJENI POSTUPAK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 27. 7. 2020. 12:30

IZMJENE BR. 1 - POZIV NA DOSTAVU PONUDA

Prilikom podnošenja svoje ponude, ponuditelji su obvezni koristiti posljednju verziju Priloga TROŠKOVNIK koji su sastavni dio Izmjene BR. 1 – Poziv na dostavu ponuda, osim u slučaju ako je ponuda već poslana i/ili zaprimljena prije dana ove izmjene. U tom slučaju, ponuditelj može do isteka roka za dostavu ponuda dostaviti izmjenu i/ili dopunu svoje ponude ili će Naručitelj prilikom Pregleda i ocjene ponuda zahtijevati od takvog ponuditelja da u privremenom roku dostavi dopunu svoje ponude. Izmjena Troškovnika minimalne tehničke specifikacije prijenosnog računala- umjesto 8 GB RAM-a traže se 4 GB RAMA- sve je navedeno u novom Troškovniku i označeno žutom bojom. Rok za dostavu ponuda se produljuje do 6.kolovoza do 10,00 sati bez obzira na način dostave.

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Zamjena svjetiljki i sklopnih uređaja u ormarima Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 16. 7. 2020. 13:17

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-sanacija sanitarnog čvora u dvorani (ženska svlačionica) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 9. 7. 2020. 13:56

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Nabava prijenosnih računala za područne škole, evid.broj nabave: JN 15/20 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 9. 7. 2020. 13:12

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Uređenje radionice u matičnoj školi,Ev.broj nabave JN 21/19 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 24. 6. 2019. 13:30

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Sanacija ravnog krova iznad razredne nastave u matičnoj školi -ev.broj nabave. JN 7/19 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 24. 6. 2019. 13:03

[više]

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-Rekonstrukcija rasvjetnih tijela u matičnoj školi, Ev.br.nabave JN 11/19 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 5. 2019. 14:22

[više]

OBAVIJEST O ODABIRU I ZAPISNIK O OTVARNJU PONUDA -PORTAL ZA E - UČENJE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Katica Skukan, 11. 4. 2019. 19:47

POZIV NA DOSTAVU PONUDA-portal za e učenje Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 2. 4. 2019. 09:43

E-SAVJETOVALIŠTE

Dragi učenici i roditelji,

savjetujte se sa stručnim  suradnicama Škole

MASLAČAK

Pogledajte našu WEB stranicu!

MATEMATIČKI KLUB

Pogledajte našu WEB stranicu!

UDŽBENICI 2020./2021.