Objava Financijskih izvještaja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Peraić, 30. 1. 2020. 11:07

Na našim mrežnim stranicama vršimo objavu financijskih izvještaja za kalendarsku 2019.  godinu.

Temeljem Pravilnika o financijskom izvještavanju u proračunskom računovodstvu ("Narodne novine", broj 3/15, 93/15, 135/15, 2/17,28/17 i 112/18), JLP(R)S-i, proračunski i izvanproračunski korisnici obvezni su objaviti godišnje financijsko izvješće na svojim internetskim stranicama i to najkasnije u roku od osam dana od dana njihove predaje. Dakle po predočavaju godišnjih financijskih izvješća odgovarajućim institucijama, potrebno ih je objaviti na internetskim stranicama.

Predaja financijskih izvješća za 2019. godinu nadležnim institucijama izvršena je 28. siječnja 2020. godine.

Objedinjena financijska izvješća odnosno bilješke uz financijska izvješća možete preuzeti klikom na odgovarajuću poveznicu niže u nastavku, pod "Priloženi dokumenti".

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJI

GODINA      IZVJEŠTAJ
2019.

1.izvještaj

2.bilješke

2018.

2.bilješke

2017.

2. bilješke

2016.

1. Izvještaj

2.  bilješke

2015.

1. Izvještaj

2.  bilješke

2014.

2. bilješke

Financijski planovi

E-SAVJETOVALIŠTE

Dragi učenici i roditelji,

savjetujte se sa stručnim  suradnicama Škole

MASLAČAK

Pogledajte našu WEB stranicu!

MATEMATIČKI KLUB

Pogledajte našu WEB stranicu!

UDŽBENICI 2020./2021.