Božićna priredba 4.a i 4.b razreda 12.12.2012.

Autor: Milan Troskot, 14. 12. 2012.

I   ove godine je Božićna priredba počela s puno igrokaza,recitacija i pjesmica.

Na početku su Lucija Potočar i Lucija Stura razgovarale o Novoj i Staroj godini. Poslije toga su dječaci

4.b razreda glumili u igrokazu“Svijetlo se ne smije ugasiti“. Zatim je djevojčica 4.b razreda Lorena Ažić

Izrecitirala pjesmicu“Noćas čekamo ljubav“. Kad je Lorena završila s recitacijom,  Toni i Gabrijel su

Izrecitirali“Tama je svud“. Marta,Lorena,Antonia i Anđela su poslije njih odglumili u igrokazu“Anđeoski silazak na zemlju“, koji je Marta sama napisala. Učenice 4.b razreda otpjevale su nam pjesmu“U sve vrijeme godišta“.

Kristina Fantov i Nina su razgovarale,a predstavljale su se kao pahuljice. Nakon njih dvije, Karla Čorak i

Andrija su izrecitirali pjesmicu“Božić u duši“. Pjesmicu“Zašto“izrecitirale su nam Matea i Magdalena.

Smiješni igrokaz“Čudesna bolest“odglumili su dječaci 4.a razreda(Ivan,Josip i Dominik Bačić).

Recitaciju“Božićni darovi“izrecitirali su Hrvoje i Kristina Pavić.Razgovor zeke i snijegovića odglumile su

Karla Šarić i Kristina Pešut. I još jedan smiješni igrokaz odglumile su učenice 4.b razreda(Karla Čorak,

Kristina Pavić i Klara). Same su napisale i izrežirale igrokaz. Pjesmu koja je mix dviju pjesama otpjevale su učenice 4.b razreda.

Recitaciju Uzmi izrecitirali su Anđela i Marko. Da bi bilo zabavnije učenice Chiara i Tea su odglumile u igrokazu “Nevidljivi-vidljivo“ .Marta i Vito izrecitirali su“ Božićnim zvijezdama“. Poslije njih Natali nam je izrecitirala“Dijete Betlehemsko“. Zadnji,ali poučni igrokaz odglumile su Matea,Magdalena i Tina. One su također same napisale i irežirale igrokaz.

Svetost i tajnu Božićne noći otkrile su nam Tina i Patricija. Kada smo došli do kraja zajedno smo otpjevali“ZVONČIĆI“i svima zaželjeli sretan Božić  i sretnu 2013.godinu.

Možda ćemo se vidjeti još puno puta,ali na nekom drugom mjestu i u drugo vrijeme.

SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2013. GODINA!

Sastav napravili:

Kristina Pavić,