Školske novine

Na www.bartulin.com možete pratiti nedavne aktivnosti naših školskih novinara....

Najnovije vijesti

VESELA I ZALJUBLJENA VELJAČA

Autor: Milan Troskot, 27. 2. 2013.

I ove godine proslavili smo priredbom veselu i zaljubljenu veljaču. Bilo je jako ljubavno i raspjevano.

Program su vodili sedmaši, učenice Cvita Dunatov i Petra Klarica te učenici Mario Filipović i Tomislav Klarica.

Na početku je učenica Nika Inić iz 5.a govorla o novoj frizuri, a zatim smo čuli ljubavne stihove koje su govorile učenice Zare Milostić, Katarina Bilušić i Matea Kaleb. Na klaviru ih je pratila romantičnom skladbom učenica Katarina Miočić. Petra Kovačević na violončelu izvela je još jednu ljubavnu skladbu.

Prvašica Maja Kolanović govorila je o osjećajima malenih i pobrala veliki pljesak kao i  učenik Ivan Plazina iz 3.a govoreći o svojoj ljubavi Anici.

Zatim nas je šarmirao učenik Dominik Marasović s pjesmom Nek te zagrli netko sretniji i ženska ekipa iz 6.c razreda s pjesmom Ti si moja prva ljubav.

Svi smo pljeskali u ritmu. Vid Begonja iz 3.a bio je odličan u monologu o ljubavi, a zatim je učenica Ecija Tudorović iz 1.a otpjevala pjesmu Šuti moj dječače plavi i oduševila publiku kao i dječak plavi, Toni Božanić.

Slijedila je pjesma Da znaš koju je izvela Marija Mišlov, Umirem sto puta dnevno koju je izveo Vice Lisica, Morska vila u izvedbi Lucijana Ćuće i Roka Lisice te Budi moja voda u izvedbi Ane Lončar. Svi su bili odlični i posebni na svoj način; širili ruke, bacali kape publici, raspjevali ih.

Na kraju je slijedio blok pjesama na engleskom jeziku. Svojim vokalima oduševile su nas dvije Adele; Matea Radoš s pjesmom Crazy for you i Lea- Leticia Vukić koja je pjevala Don't you remember. Zatim smo čuli veselog i rasplesanog Vitu Perinovića i pjesmu Till I forget about you.

Svi izvođači na kraju su otpjevali pjesmu Novih fosila Djeca ljubavi i zapečatili ovu ljubavnu večer.

Učenike su pripremile učiteljice: Ana Lisica, Blaženka Brkljača, Elza Nadarević – Baričić i Snježana Ostrogović- Kais.

Veljača je uistinu bila vesela!

prof. Ana Lisica