Školske novine

Na www.bartulin.com možete pratiti nedavne aktivnosti naših školskih novinara....

Najnovije vijesti

LA LA LAND

Autor: Vlatka Ignac, 21. 3. 2013.

Udruga Igrajmo se 20. ožujka obilježila je predstavom La La Land  Dan lutkarstva i kazališta mladih. Nakon višemjesečnih priprema izveli su jako zanimljivu predstavu zvučnog imena La La Land. Sudjelovalo je oko 40 učenika, mladih glumaca, članova te udruge.

Na poziv našeg učenika Tomislava Klarice kojega pratimo svake godine u novoj predstavi, na izvedbu smo otišli i mi, profesorice Ana Lisica i Jolida Klarić. I oduševile se.

U zamišljenoj zemlji La La Landu nema emocija, sve je po strogim pravilima, ali iz čovjeka ne možeš iščupati LJUBAV - pouka je ove priče. Govori se još i o prihvaćanju i kako je to biti drugačiji u nekoj sredini. Predstava vrvi skečevima, scene su tako bliske našoj stvarnosti, a poneke izazivaju smijeh do suza.

Predstavu su pogledali i neki učenici naše škole, a uskoro će se ponovo izvesti.

Preporučamo ju pogledati.

Veliki pljesak za naše glumce, učenike naše škole: Anteu Budrovčan, Mihaelu Bačić i Tomislava Klaricu.

Pozdravili smo i bivše učenice naše škole koje su glumile, Katarinu Šokčević i Emili Kvas.

Pohvala i njihovim voditeljicama, glumici Žani Bumber i prof. Matiji Šango Šimurina.

Čestitamo svima!

Prof. Ana Lisica