DOPUNSKI RAD 2018.-RASPORED
DOPUNSKI RAD 2018. - RASPORED.docx

UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./19.
  • Upis djece obavljat  će se na upisnom mjestu OŠ Bartula Kašića, Bribirski prilaz 2  u vremenu od 18.  do 21. lipnja 2018.g., od 8:00 do 12:00h
  • Djeca za Područnu školu Bokanjac upis će obavljati u matičnoj školi
  • Djeca za Područne škole Dračevac, Poljica i Žerava  upis će obaviti u  mjesnim školama i to u ponedjeljak, 18. lipnja 2018. od 8:00 do 12:00 h

DOKUMENTI ZA UPIS DJETETA U PRVI RAZRED:

1.  preslik rodnog lista
  2.  preslik domovnice
  3.  upisnica (roditelj ju dobiva i  ispunjava  na samom upisnom mjestu)
  4.  OIB  djeteta
  5. ZA PRODUŽENI BORAVAK dostaviti Zahtjev i priložiti dokumentaciju
Zahtjev za produzeni boravak.doc

UPIS U SREDNJU ŠKOLU 2018./19. šk. god.

Dragi učenici osmih razreda! Poštovani roditelji!

Približava nam se upis u srednju školu.  Za učenike i učenice  osmih razreda  i njihove obitelji ovo je vrlo stresno razdoblje. Ovdje smo da vam pomognemo i stoga vas molimo za suradnju sa školom i razrednicima te za praćenje i pravovremeno izvršavanje svih vaših obaveza vezanih uz upis u srednju školu.

Svim osmašicama i osmašima želimo uspješne upise u željene srednje škole i puno uspjeha u daljnjem školovanju.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2018./2019. dostupne su u četiri publikacije koje su podijeljene ​prema tipu učenika, a možete ih naći na poveznici: https://www.upisi.hr/upisi/Novosti/Novost/2469

Važni dokumenti za upise u I. razred srednje škole u 2018./2019. školskoj godini: